Je hebt ongeveer 44 minuten nodig om Luik te bereiken met de auto. In slechts 24 minuten kun je Hasselt bereiken. Genk is slechts 15 minuten met de auto.
Je hebt toegang tot de bus De Lijn - 748 - Belbus Meeuwen-Gruitrode - Bree, De Lijn - 746 - Belbus Bocholt - Bree met een station gelegen op 2 minuten loopafstand, De Lijn - 33 - Genk - Meeuwen - Peer - Neerpelt met een halte op 5 minuten loopafstand.
Rijd je in een elektrisch voertuig of overweeg je dat? Het dichtstbijzijnde laadstation ("Peugeot Garage Vrolijkx") is slechts 10 minuten verwijderd met de auto.
Je vindt een basisschool: "Vrije Lagere School - Klim-Op", op 2 minuten met de auto. De dichtstbijzijnde kleuterschool heet "Vrije Basisschool - Klim-Op" en is 2 op enkele minuten afstand met de auto. Agnetencollege is de meest dichtstbijzijnde middelbare school: slechts 25 minuten afstand met de fiets. Je kunt gemakkelijk een kinderdagverblijf: "Alles Kids" vinden op 14 minuten loopafstand.
Voor jouw boodschappen heb je meerdere opties: Proxy Meeuwen (9 minuten lopen of 2 minuten rijden), Aldi Meeuwen (12 minuten lopen of 1 minuut rijden), Okay Meeuwen (14 minuten lopen of 2 minuten rijden).
Nieuwe adressen: België