Je hebt toegang tot de bus De Lijn - 746 - Belbus Bocholt - Bree, De Lijn - 748 - Belbus Meeuwen-Gruitrode - Bree met een halte op minder dan 1 minuut lopen, De Lijn - 33 - Genk - Meeuwen - Peer - Neerpelt met een halte op 5 minuten loopafstand.
Je kunt een nabij kleuterschool vinden: "Vrije Basisschool - Klim-Op", in minder dan 2 minuten met de auto. Agnetencollege is de meest dichtstbijzijnde middelbare school: slechts 25 minuten afstand met de fiets. Het dichtstbijzijnde kinderdagverblijf heet "Alles Kids" en is 2 op enkele minuten afstand met de auto. Als je op zoek bent naar een basisschool, vindt u "Vrije Lagere School - Klim-Op" op 2 minuten met de auto.
Moet je jouw elektrische auto opladen? Het dichtstbijzijnde laadstation ("Peugeot Garage Vrolijkx") is 11 minuten rijden.
Je hebt ongeveer 44 minuten nodig om Luik te bereiken met de auto. Hasselt is slechts 24 minuten met de auto. Er zijn slechts 15 minuten nodig om Genk te bereiken met de auto.
Voor jouw boodschappen heb je meerdere opties: Proxy Meeuwen (9 minuten lopen of 2 minuten rijden), Aldi Meeuwen (12 minuten lopen of 2 minuten rijden), Okay Meeuwen (15 minuten lopen of 2 minuten rijden).
Nieuwe adressen: België