Brussel is 53 minuten rijden met de auto. Je hebt ongeveer 35 minuten nodig om Luik te bereiken met de auto. Leuven is 41 minuten rijden met de auto. In slechts 16 minuten kun je Hasselt bereiken.
Als je op zoek bent naar een kinderdagverblijf, vindt u "'T Hummelhof" op 1 minuut met de auto. De dichtstbijzijnde kleuterschool heet "Vrije Basisschool Sint-Rita" en is 2 op enkele minuten afstand met de auto. De dichtstbijzijnde middelbare school is "Go! Technisch Atheneum Domein Speelhof Sint-Truiden" en bevindt zich op 9 minuten loopafstand. Je vindt een basisschool: "Go! Basisschool Momentum", op 1 minuut met de auto.
Je hebt de keuze tussen verschillende nabijgelegen supermarkten: Ad Viaduct (6 minuten lopen of 1 minuut rijden), Carrefour Market St. Truiden Grote Markt (17 minuten lopen of 4 minuten rijden), Spar Express Sint-Truiden (18 minuten lopen of 3 minuten rijden).
Er zijn verschillende buslijnen in de buurt van deze eigendom: De Lijn - S2 - Kortenbos-Zepperen-St-Truiden-Nieuwerkerken-Kozen, De Lijn - S11 - Belbus Sint-Truiden, De Lijn - 715 - Belbus Sint-Truiden - Geetbets - Zoutleeuw met een station gelegen op 1 minuut loopafstand.
In minder dan 2 minuten, met de auto, kan je aan "Sint-Truiden / Saint-Trond" treinstation zijn. Je kan een bike sharing station vinden op 12 minuten lopen: "Blue-Bike - Saint-Trond". Op ongeveer 25 minuten fietsen vind je station "Cambio - Aan Den Hoorn". Moet je jouw elektrische auto opladen? Het dichtstbijzijnde laadstation ("Kazernevest") is 2 minuten rijden.
Nieuwe adressen: België